חתן כלה >>> שמלות כלה >>> יאקי רביד שמלות כלה >>> אודות

תפריט

אודות - יאקי רביד שמלות כלה

YAKI RAVID - הסטודיו

 

הסטודיו לעיצוב של יאקי רביד ממוקם ברחוב רבי חנינא 10, תל אביב יפו, ובמקום ניתן ליהנות מכל הדגמים החדישים ביותר פרי יצירתו של המעצב.

 

YAKI RAVID - הקולקציה

 

יאקי רביד מציג שתי קולקציות במהלך השנה, כאשר כל שמלה הנכללת בקולקציה נתפרת בתפירה עילית באיכות הגבוהה ביותר בתעשייה. חומרי הגלם המשמשים לצורך ייצור הקולקציה כוללים בתוכם בדים ייחודיים ויוקרתיים אותם בוחר יאקי רביד בקפידה ומתוך חזון עיצובי המוביל אותו ליצירת הקולקציה.

 

כל השמלות של יאקי רביד מתאפיינות במראה אצילי, רך ורומנטי, וכל אחת מהן זוכה לדגש מיוחד בכל הנוגע לגזרתה. גזרותיו של יאקי רביד מתאפיינות במראה מחמיא לגוף האישה. כל אחת מהשמלות המעוצבות ניתנות להתאמה אישית בהתאם למידותיה של הכלה המיועדת, כאשר צוות הסטודיו דואג להתאים בעבור כל כלה את המידה הנכונה בהתאם לשמלה המועדפת עליה.

 

כאחד ממעצבי השמלות כלה המובילים ביותר בישראל, יאקי רביד מקפיד לשלב ביצירותיו העונתיות מוטיבים עיצוביים המתכתבים עם כל הטרנדים הכי עכשוויים בתעשיית האופנה הבינלאומית. יצירותיו של יאקי רביד הפכו תוך זמן קצר למכתיבי אופנה בתעשייה המקומית, וכל אחת משמלות הכלה שלו זוכות למלוא הפרגונים והמחמאות גם בקרב קולגות בתעשיית העיצוב.

 

"אתן מוזמנות להתרגש מעולם קסום ומושקע של עיצובי שמלות כלה. כל אחת מהשמלות אותן אני מתכנן, מעצב ומייצר עבורכן, מבוססת על מקורות השראה רבים וכל אחת מהן מתכתבת באופן ייחודי עם המון פרשנות אישית לטרנדים האופנתיים העדכניים ביותר. אתן מוזמנות לבקר בסטודיו הפרטי שלי, ולהתרשם מהקולקציה החדשה והמרשימה שייצרתי עבורכן" שלכן, יאקי רביד. 


תמונה: אודות - יאקי רביד שמלות כלה - שמלות כלה
צור קשר